sobota, 6 sierpnia 2016

Zmiany na blogu - czyli nie czytaj nic co było wcześniej...

Przepraszam wszystkich za ostatnie wpisy. Będę już poważny.

Mam pomysł, żeby zacząć prowadzić tego bloga już w konkretnej tematyce - a nie tak jak było do tej pory, czyli pierdolenie (za przeproszeniem) o gównie.

Jaki zatem byłby temat przewodni tej strony?

Przed oczami mam kilka tematów. Myślę, że tak: teorie spiskowe, niewytłumaczalne zjawiska, iluminaci, tajne organizacje.

Nie bójcie się!!!

Chciałbym, żeby wszystko to co będę pisał było przystępne dla normalnego człowieka. Żeby zaciekawiło kogoś, zainspirowało i dostarczyło trochę nowej wiedzy. Wiedzy alternatywnej.

Wpisy, które były do tej pory nie zostaną skasowane - baaa, będą powracały te wpisy, ale będę trochę bardziej dbał o treść. Oprócz tematów, które wymieniłem, chciałbym Wam czasem napisać coś zupełnie od siebie.

Jaki jest plan?

Punkt pierwszy planu jest wykonany. Punkt pierwszy to napisanie tego wpisu. Aczkolwiek pewne kroki wcześniej już poczyniłem. Nie będę zdradzał wszystkiego.

Mam taki problem, że nie wiem do końca w jaki sposób ciekawie przedstawić te tematy, które wymieniłem. Tak, żeby były naprawdę przystępne. Nad tym się będę teraz głowił i troił.

Nie wiem co jeszcze.

Dziwne rzeczy się dzieją jak zwykle. Ale się nie boję.

Nie brałem amfy od 2-3 tygodni. To najdłuższa przerwa od niecałych dwóch lat. Jestem mocno za tym, żeby zwalczyć ten nałóg do końca. Co ja robię?

Nie mówcie nikomu, bo to wstyd. Żeby zastąpić to uczucie wciągania proszku nosem, zacząłem kruszyć tabletki (nospe) i je wciągam. Ehh.. Żenada - wiem! W końcu mi przejdzie...

W tym momencie będę pracował nad wpisami już dopasowanymi do powyższych kategorii, (tematów) które zaproponowałem.

Mam nadzieję, że znajdziesz na blogu, to co Cię interesuję.

Z poważaniem
Kacper Mystkowski
Share:

2 komentarze:

  1. Zmiany w życiu mają charakter toporny. Niby coś się zmienia, a pozostaje trochę jak jest. W pewnym sensie dużo się zmieniło, ale już sam nie wiem. Jeszcze coś się zmieni. Jeszcze coś nastąpi w tym wszystkim.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zawsze coś się zmienia, nic nie dzieje się od razu, małymi krokami wprowadzaj małe przemiany a pewnego dnia zorientujesz się, że zmienił się cały Twój świat.

      Usuń